Příměstský tábor - S Leiou a Lukem za dobrodružstvím
Příměstský tábor se zaměřením na robotiku a přírodní vědy pro nejmenší. Podařilo se dětem přesvědčit Darth Vadera, aby se vzdal temné strany síly?
Příměstský tábor - Poslední případ Sherlocka Holmese
Příměstský tábor se zaměřením na přírodní vědy ve stylu únikové hry. Podařilo se dětem rozluštit poslední Sherlockův případ?
Příměstský tábor - Mikrokontroléry
Příměstský tábor zaměřený na stavbu a programování elektronických zařízení, především s využitím Arduino UNO. Ale děti si vyzkoušely i spoustu dalšího.
Příměstský tábor - Přírodní vědy
Příměstský tábor se zaměřením na přírodní vědy ve stylu Bořičů mýtů. Které mýty se dětem podařilo vyvrátit a které naopak potvrdily jako fakt?
Příměstský tábor - Grafika
Příměstský tábor zaměřený na grafiku. Děti se během něj učily zpracovávat grafické návrhy v různých programech. Pro ty využívaly i vlastní fotografie.
Příměstský tábor - Pro nejmenší
Tábor s názvem "S Dashem do vesmíru a zpět" pro děti ve věku od 6 do 8 let zaměřený na roboty.
Příměstský tábor - Fotografie a video
Příměstský tábor, ve kterém se děti učily pořizovat a zpracovávat fotografii, natáčet a upravovat video a hlavně se dobře bavily.
Příměstský tábor - Elektronika a programování
Příměstský tábor se zaměřením na elektroniku a programování. Děti stavěly elektronické přístroje, programovaly, tvořily elektrické obvody. A hlavně se dobře bavily.
Příměstský tábor - Technické zaměření
Příměstský tábor s technickým zaměřením. Děti se učily, jak navrhovat ve 3D a jak z návrhu dostat pomocí 3D tiskárny nebo laseru finální výrobek.
Příměstský tábor - Robotika
Příměstský tábor, ve kterém se děti učily pracovat s roboty. Zkoušely je také stavět a programovat.