Rozšíření CR
Rozšiřujeme Centrum robotiky v Cukrovarské ulici
Dětská univerzita Fakulty pedagogické 2017
Již potřetí jsme se zúčastnili Dětské univerzity Fakulty pedagogické.
European Robotics Week 2017 v Centru robotiky
V rámci evropské kampaně European Robotics Week 2017 jsme pro vás připravili řadu workshopů zaměřených na programování a robotiku.
Codeweek 2017
V rámci evropské kampaně Codeweek jsme pro vás již potřetí připravili řadu workshopů zaměřených na programování a robotiku.
Noc vědců 2017
Tématem letošního ročníku Noci vědců byla MOBILITA. Celá akce proběhla v prostorech Techmania Science Center a samozřejmě nechyběl ani náš tým z Centra robotiky.
Dny vědy a techniky 2017
8. a 9. září se na náměstí Republiky v Plzni konaly tradiční Dny vědy a techniky. Centrum robotiky u toho samozřejmě nemohlo chybět a připravili jsme pro návštěvníky několik zajímavých aktivit.
Den dětí v Centru robotiky
V pátek 2. a v sobotu 3. 6. se v areálu Depa 2015 konal 2. ročník Dronfestu. Centrum robotiky bylo samozřejmě u toho a navíc u nás v sobotu probíhal ještě Den dětí. Výsledkem tak byla povedená akce plná robotů, techniky a zábavy.
Odpoledne chytrých hlaviček
28. ZŠ a Qiido – patron nadaných žáků 16. března pořádali akci s názvem Odpoledne chytrých hlaviček. A my jsme byli u toho.
Dětská univerzita Fakulty pedagogické 2016
Již podruhé jsme se zúčastnili Dětské univerzity Fakulty pedagogické.
Codeweek 2016
V rámci evropské kampaně Codeweek jsme pro vás již podruhé připravili řadu workshopů zaměřených na programování a robotiku.
Noc vědců 2016
30. 9. 2016
Dny vědy a techniky 2016
9. a 10. září se uskutečnily na plzeňském náměstí Republiky Dny vědy a techniky a my jsme u toho samozřejmě nemohli chybět!
Centrum robotiky - otevřeno
16.1.2016 jsme poprvé otevřeli dveře našeho nového Centra robotiky v Cukrovarské ulici v Plzni pro veřejnost.